ART / Lithographs / Litograph in colors 15042046
nr 1504 2046
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (1934-2017), Sweden. Signed, numbered 110/380. Litograph in colors, Image dimensions: 26x35 cm, outer dimensions including frame: 33x44,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 110/380. Färglitografi, bildmått: 26x35 cm, yttermått inklusive ram: 33x44 cm
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
800
SEK 1700
Monday November 21 2022
at 20:57:41
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Robot)
1.600 kr
1.600 kr (Robot)
- Thema-auction
Nov 21
Read more about Grafik
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson